Tüm Kategoriler

Zenith Saat

Zenith Saat
Tissot Yeni Saat Flik Flak Çocuk Saatleri

 Georges Favre Jacot tarafından 1865 yılında kurulan Zenith, tarihin en önemli üreticilerinden biridir.

Seri üretim tarzı imalat anlayışını ilk defa başlatan Zenith Saatçilik,lüksü ve işçiliği ile en üst düzey ürünleri yaratmak üzere birleştirirken 1999 yılında Louis Vuitton Moet Hennessy’nin bünyesine katıldı.

Louis Vuitton’un satın almasıyla büyük bir değişim yaşayan Zenith, klasik ile moderni biraraya getirerek yepyeni bir Zenith kol saati koleksiyonu yarattı.

El yapımı ürünlerden meydana gelen bu koleksiyonun en çok öne çıkan yanı ise üzerindeki pırlantalarıdır.

Kuruluşundan bu yana en prestijli markalarından biri olan Zenith, 1565 ödül, 50’den fazla kalibre, Dünya’nın dört bir yanındaki şubeleri ile 20. yüzyıla adını kazıdı.

Zenith tutkunlarının çok iyi bildiği bağlılık, doğruluk, doğruyu arama, dinginlik, zarafet ve evrensellik kavramları, Zenith üretim sürecinin konseptini oluşturdu.

Paris’ten Roma’ya, New York’tan Tokyo’ya, Berlin’den Londra’ya, Tokyo’dan Bombay’ bu konsept, zaman kavramının en iyi arkadaşı oldu.

Yaratımlarının üzerinde, benzersiz bir dünyayı ifade eden Zenith, lüks tüketim ürünleri sektörünün en önemli markalarından biridir.

Zenith Chronomaster herhangi bir döneme ya da tarza ait değildir. Kendisine özel bir tarzı vardrır. Klasik olarak bilinen Zenith ürünlerinin imzasını taşır.

Kasadaki karakteristik ikili banttan kadranlar üzerindeki bordüre kadar herşey büyük geleneğin bir tekrarıdır.

Tasarımları sanat eserine dönüştüren, benzersiz Zenith tasarım ve kalitesinin bir simgesi haline Zenith Chronomaster Open Koleksiyonu varılan son noktadaki mükemmelik değil, köklerini ve çağdaş özelliklerini güçlendirmek üzere bazı yeni özellikler kazandı.

Böylece Zenith Chronomaster El Primero Venice sınırlı bir edisyon, İtalyan rönesansının görkemini taşıyor. Buna mukabil Zenith Chronomaster Open Concept teknolojik tasarımın bulvarlarını araştırıyor.

Zenith erkeksi olsa da kadınlar tarafından benimsenebilen bir model geliştirdi.

New York’tan Paris’e, Milano’dan Moskova’ya zarif bayanlar gümüşlü veya grili paslanmaz çelik Open olsa dahi kendi Chronomasterlarını gururla taşıyabiliyorlar.

Modelin narin bileklere yerleşmesini sağlamak üzere daha dar ve hafif siyah, gri, kahverengi veya beyaz katlanır kayışlar üretildi.

Modern bir lüks vizyonu enerjiyi ve kadınsı kodları ve erkeksi ayrıcalıkları taşıyan parçalar cinsiyetler arasındaki çizgiyi bir eğlence haline getiriyor.

zenith

 

© 2018 saat