Tüm Kategoriler

Toptan Saat 3

Toptan  Saat 3
Polo Momentus Yeni Saat

 Toptan saat mağazaları içinde dünyanın dört bir yanından gelen, çok sayıda çeşit, model, renk, ve tipi olan tasarımlar bulunmaktadır. Bu mağazalara ulaşım, el işçiliği ile üretilen ürünlere ulaşmaktan çok daha kolaydır.

El işçiliği ile üretilen aksesuarlar genellikle yurtdışında bulunmaktadır veya ülkemize getirilebilenler büyük şehirlerde, ve sayılı mağazalarda, sayılı adetler ile satılabilmektedir. Oysa toptan satış kavramı ile birlikte artık daha küçük yerleşim birimlerinde, daha küçük mağazalarda hatta standlarda bile marka ürünlere ulaşım mümkün kılınmıştır.

Ve böylece insanlar kaliteye ulaşmak için büyük meblağlar, büyük yollar ve büyük çabalar katetmek zoruda kalmamışlardır.   Ülkelerin, markaların, üreticilerin “toptan tasarım satışı” na yönelme nedenleri de yine seri üretime geçebilmeleridir. Zaten “toptan” kavramı da seri üretim ile oluşmuştur.

Toptan  satışı, arz talep dengesi doğrultusunda ortaya çıkmıştır ve üretim ilişkileri kapsamında zaman göztergesi  piyasasının ayakta kalması için gerekli zincirin sadece bir parçasıdır. Toptan ürünlerin satışı yapılması herhangi bir şekilde el işçiliğini etkilememektedir. Çünkü her iki üretim ve satış şeklinin de hedef kitleleri farklıdır ve birbirleri için bir engel teşkil etmemektedirler.
en hızlı saat

© 2019 saat