Tüm Kategoriler

Toptan Marka Saat

Toptan  Marka Saat
Porche Desing Saat Steinhart Saat

 Sanayileşme ile birlikte seri üretime geçilmiştir. Saat sektörü içinde hala uzun sürede, özenle, nadide ürün parçaları üreten ve sadece el işçiliği gösterge satan yerler olmakla birlikte, bu işlemler tüm dünyadaki bu ürünlerin talebini karşılamak için yeterli değildir, ayrıca her çeşit maddi duruma da uygunluk göstermemektedir. Tabiki el işçiliği ile yapılan bir ürün ve seri üretimden çıkan bir ürün ile aynı olmayacaktır.

Ama  neredeyse temel bir gereksinim olduğunu varsayarsak hemen hemen herkesçe kullanılabilmesi daha öncelikli bir ihtiyaçtır ve bu nedenle farklı pazar bölümlemelerine gidilmiştir.

El işçiliği aksesuarları satın alan elit ve maddi gücü yüksek bir tabaka varken, bir yandan da toptan  alımı sonucundan daha uygun fiyata ürün satabilme fırsatını yakalayan esnafın müşterisi olan, orta halli bir kitle de bulunmaktadır. Büyük markalar etkin ve hızlı üretim yapabilmektedir.

Dünyanın dört bir yanında üretilen ürünler ise toptan satışlar ile tüketiciye ulaşır. Böylece birim fiyatlar düşmekte ve perakendeciler de üreticiye daha dşük fiyat olanakları sunabilmektedir. Bu durumda çeşitli tüketici hedef kitleleri yakalanabilmekte ve her sınıftan tüketiciye ulaşılıp satış yapılabilinmektedir.

Böylece hem tüketim hem de müşteri memnuniyeti artar. Sadece el işçiliği ile yapılmış ve pahalı zaman göstergeleri değil de kaliteli ürün  üreticilerine ait çeşitli ürünler de alım gücü el işçiliği, almaya yetmeyecek kişilere ulaşmış olur.
 elma saat

© 2019 saat