Tüm Kategoriler

Tommy Hilfiger Saat

Tommy Hilfiger Saat
Elite Saat Valentino Saat

      Tommy Hilfiger, Thomas Jacob Hilfiger tarafından kurulmuş, dünya’nın sayılı büyük şirketlerinden biridir. Ayrıcalıklı olmak isteyenler için üretilmiş bu ürünler, markanın tüm koleksiyonlarını süslüyor.

      Erkek kotları ve spor giyim ile piyasaya adım atan marka, günümüzde, parfüm, giyim, aksesuar, gözlük,ayakkabı, ev mobilyaları ve diğer  ürünler tasarlamakta. 

     Alışılagelmişin dışındaki ürünlerin tasarımlarıyla rakiplerinin önüne geçip, kendi stilini yaratarak zirvedeki yerini alan Tommy Hilfiger Saatleri sonbaharda da hayranlarını o farklı tarzından mahrum etmiyor. Rengarenk deri kayışlarının yanı sıra çelik kayış seçeneği de sunan ürünlerin kadranları taşlarla süslenmiş. 

     Pembe, yeşil, mavi ve çelik kayışları kadran içleriyle uyumlu renklere sahip ve 5 Atm ye kadar su geçirmezlik özelliği taşıyor. Tüm seçkin mağazalarda satışa sunulan Tommy Hilfiger ürünler sıcak yaz günlerini aratmayacağa benziyor.

     Şıklığına ve rahatına düşkün erkeklere aradıklarını tek bir üründe sunan Tommy Hilfiger ürünleri multifonksiyonlu, paslanmaz çelik kasalı, tarih göstergeli ve 5 ATM ye kadar su geçirmez.

     Sade ama çarpıcı, klasik ama seçkin bir yaklaşımla tasarlanan Tommy Hilfiger in yeni modelleri, erkeklere tarz katmak konusunda bir numara olacağa benziyor. Paslanmaz çelik kasaya sahip ürünlerin kahverengi deri kayışları kalitesiyle göz kamaştırıyor.

  Tommy Hilfiger Logo  

© 2019 saat