Tüm Kategoriler

Tommy Hilfiger Marka Saat

Tommy Hilfiger Marka Saat
Slazenger Saat Dolce Gabbana Yeni Saat

TOMMY HILFIGER KOLEKSiYONLARI

Halena : Altın kaplama ve paslanmaz çelik olmak üzere iki modeli olan koleksiyonun ürünleri su geçirmezlik ve benzeri özelliklere sahip. 

Ace : Paslanmaz çelik kasa ve kayış kullanılarak üretilen ürünün üzerinde Swarowski pırlantalarıyla Tommy Hilfiger’in simgesi olan “T” harfi işlemesi yapılmış. 

Lucy : Pembe ve gri örgülü deri kayış ve paslanmaz çelik kasa özellikleri bulunan tasarımlar, Tommy Hilfiger logosu taşıyor. 

Virginia : Tommy Hilfiger Bayrağı logosu işli saat, paslanmaz çelik bilezik kayış, analog ekran, ve su geçirmezlik gibi özellikler bulunduruyor. 

Fairway : Tarih, takvim, su geçirmezlik, paslanmaz çelik kasa,, su geçirmezlik gibi bir çok özelliği bulunan aksesuarlar, Tommy Hilfiger’in erkekler için ürettiği Vintage erkek kol ürünleridir. 

Tüm ürünlerde kolayca yakalayabileceğiniz özenle işlenmiş güzellikler, içinizdeki tarzı dışınıza çıkarmanız için sizlere yardımcı olacak. Aksesuarlarda kullanılan taşlar son derece özenle işlenmiş ve ustaların ellerinden sizlere ulaştırlmıştır. Her yerde ve her mekanda kullanabileceğiniz bu marka tam sizlere göre.

 

 

Tommy Hilfiger Halena Kol SaatleriTommy Hilfiger Lucy Kol SaatleriTommy Hilfiger Ace Kol Saatleri

Tommy Hilfiger Fairway Kol SaatleriTommy Hilfiger Vrginia Kol Saatleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2019 saat