Tüm Kategoriler

Tissot Saat

Tissot Saat
Daniel Hechter Yeni Saat Licorne Saat

    Sahibi Swatch’unda sahibi olan Nicolas Hayek’tir. Genellikle orta sınıfa hitap eden ürünlerdir ve aynı zamanda Swatch Group markalarından biridir.

   Tissot , yüksek kalitesi ve göz alıcı dizaynları ile tarihi boyunca diğer firmalara örnek ve ilham kaynağı olmuştur. Tissot ürünleri İsviçre’nin saygın markaları arasında yerini almıştır.

  Tissot markası ürünleri; en iyi kalite mekanizmanın kullanıldığı, İsviçre yapımı kalite onaylı ürünlerdir. Seçkin insanlar tarafından tercih edilen şık tasarımlarıyla alıcı bulmaktadır.

  155. yılını geride bırakan Tissot, değişmeyen genç çizgisi, saat dünyasına yön veren farklı tasarımları ve birçok ilki gerçekleştirmesi ile olduğu kadar kaliteli ürünü, uygun fiyatlarla sunması ile dünyanın önde gelen  yenilikçi markalarından biridir.

   Tissot Erkek modellerinin nesilden nesile geçen yeniyi üretme tutkusu ile 155 yıllık tarihinde her zaman benzersiz modeller ortaya çıkardı.

   İlk antimenyetik, ilk plastik, ilk tahta, ilk inci, ilk taş ürünler gibi birçok modern tasarıma imza atan Tissot , son olarak ilk dokunmatik ekranlı ürün olan Tissot T-Touch’ı farklılıklardan hoşlananların beğenisine sundu.

  Ayrıca cep ürünlerininde harika tasarımları bulunuyor. Çoğu modellerinin camı safirdir ve bu yüzden camları kolay çizilmez böylece daha rahat bir kullanıma sahiptir.

 

tissot

© 2019 saat