Tüm Kategoriler

Tissot Marka Saat

Tissot Marka Saat
Emporio Armani Yeni Saat Parmigiani Saat

Geleneksel İsviçre saat segmentinde dünya lideri olan Tissot, eşsiz koleksiyonlarını yepyeni tasarımlar ve beklentilerin üzerindeki kullanım özellikleriyle birleştirmeye devam ediyor.

Tissot un şıklık ve zerafet tutkunu hanımlar için yarattığı yepyeni tasarımı Generosi-T, yeni yıla yepyeni başlangıçlar yaparak girmek isteyenlere ayrıcalıklı bir şıklık sunuyor.

Tissot nun elegant konseptinde yer alan yeni modeli Generosi-T; geleneksel Tissot çizgisini son moda trendler ile birleştiriyor.

İleri teknoloji ve özel materyallerin kullanıldığı Generosi-T, sade tasarımıyla birleştirdiği kendine özgü avangart çizgisini sıra dışı zıtlıklarla kombinliyor.

Zarif ve klasik olmaktan hoşlanan fakat kendine özgü stilini yaratmayı seven şık ve modern kadınlar için tasarlanan Tissot Generosi-T, sofistike tasarımı ve sahip olduğu teknik özelliklerle oldukça dikkat çekici ve özel.

Paslanmaz çelik bileziği, beyaz kadranı ve kadranında bulunan 0.07 karatlık 8 adet pırlantası ile Tissot Generosi-T, modası hiçbir zaman geçmeyecek şıklıkta bir klasik.

Teknik detayları ve fonksiyonelliği ile dikkat çeken Generosi-T, İsviçre yapımı quartz makinesi, 30 metre su basıncına dayanıklılığı, çizilmelere karşı dayanıklı safir camı ve paslanmaz çelik kasası ile uzun yıllar kullanılabilecek bir model.

Tissot Generosi-T yeni yıl alışverişlerinde sevdiklerine kalıcı ve özel bir hediye vermek isteyenler için ideal bir seçim.

 

tissot saat modelleri

© 2019 saat