Tüm Kategoriler

Swatch Saat

Swatch Saat
Polo Saat Paco Rabanne Saat

  İsviçre saat endüstrisinde imkansızı başararak, bir dönüm imzasına imza atan Swatch, 1983 yılından bu yana tüm dünyada en çok bilinen marka olarak yerini almıştır.

  Bugün, pek çok ünlü İsviçre markasını bünyesinde barından Swatch Group’un kurucusu Nicholas G. Hayek tarafından stratejik bir deha olarak piyasaya sürülen Swatch, kurulduğu günden bugüne yaklaşık 500.000.000 adet kol için alternatif üretmiş ve 7’den 70’e herkesin büyük bir keyifle kullandığı bir aksesuar haline gelmiştir.

  Tüm modellerinde teknik olarak standartlaşan İsviçre kalitesinin yanı sıra kullanıcılar sunduğu yenilikçi, eğlenceli ve hayat dolu tasarımları markanın gücünün bir göstergesi olmuştur. Her yıl değişen koleksiyonları ile Swatch ürünleri moda lideri haline gelmiştir.

 Birbirinden renkli, kişinin hoşuna giden ve şık tasarımları ile sizlerde Swatch’ın bu farklı koleksiyonuna bayılacaksınız. İnsanların ruhunu okşayan ve onları tatmin edebilecek görsellikte üretilen bu modelleri çok seveceksiniz.

  Spora verdiği destek ile de bilinen Swatch, 1996 Atlanta, 2000 Sydney, 2004 Atine Olipmpiyat Oyunları‘nın resmi zaman sayaçlığını yapmıştır. Ve bu alandaki gücünü de kanıtlamıştır.

  Kayak, snowboard, surf gibi macera sporlarına destek veren Swatch, ayrıca, 2003 yılından beri dünya plaj voleybolu turnuvası olarak bilinen FIVB’nin ana sponsorudur.

  Koleksiyonları ve marka mesajıyla benzersizliğini koruyan Swatch’un lider olmasının bir kanıtı olarak Milano,Via Della Spiga ve Paris, Place Vendome’da iki özel mağaza açmış, ve sadece bu iki nokta için özel koleksiyonlar ürtemiştir.

  Swatch, sektördeki başarısını 2001 yılından bu
yana üretmeye başladığı takı koleksiyonu Swacth Bijoux ile de devam ettirmektedir.

swatch kol saati

© 2019 saat