Tüm Kategoriler

Romanson Saat

Romanson Saat
Hermes Marka Saat Momentus Yeni Saat

  Romanson ürünlerinde estetik ve özel fonksiyonları mükemmel bir şekilde kombine etmeyi amaçlar.

  60’tan fazla ülkede , lüks sınıfına giren ‘Marigold’ ve prestij sınıfına giren ‘Eleve’ gibi birçok ürün piyasaya sürmüştür. Sadece  üretimiyle kalmayıp, “Romanson Purple” adı ile, cüzdan, anahtarlık ve kemer üretimi de yapmaktadırlar. 

   Meridyen Saat’in 18 yıldır distürbitörlüğünü yaptığı Romanson ürünleri, aynı zaman dünya genelinde 70 ülkede faaliyet göstermektedir. Çok geniş bir koleksiyona sahip olan Romanson markası, direkt Türk halkına hitap eden bir tarzdadır.

  Biri İsviçre’de diğeri Kore’de olmak üzere iki fabrikası olan Romanson koleksiyonu’nun %35’i  Swiss Made ürünlerinden oluşmaktadır. 

  ROMANSON LOGOSU VE SEMBOLÜNÜN ANLAMLARI

   Romanson logosundaki elipsin içinde aynı noktada birleşen iki doğru, şirketin iki ortağının asla ayrılmadan, herzaman beraber çalışacaklarını anlatır. Logo her zaman aynı orantıda olmak zorundadır. Küçük versiyonlar için logo yeniden boyutlandırılabilir, ama normal boyutlarda 14 mm altında olamaz.

     Sizlerde bir çok şık modelden istediğinizi satın alabilir ve muhteşem bir hava yaratabilirsiniz. Romanson’un bu yeni koleksiyonuna mutlaka bakmalısınız. Sizleri tatmin edebilecek en yeni ve en şık modeller sadece bu platformda.

Romanson Logo ÖzellikleriRomanson Binası

© 2019 saat