Tüm Kategoriler

Raymond Weil Saat

Raymond Weil Saat
Pierre Cardin Marka Saat GF Ferre Yeni Saat

İsviçre nin ünlü markalarından Raymond Weil Geneve, ismini kurucusu olan Raymond Weil den alıyor ve bir aile şirketi olarak yıllar boyunca başarısına başarı katarak bugünlere geliyor.

İlk kuruluş tarihi 1976 olan markanın daat modasında hatırı sayılır bir ağırlığı vardır.

Raymond Weil in Türkiye distribütörü Günsal’in Yönetim Kurulu Başkanı Güneş Hüner, Türkiye de geliştirip uyguladıkları Akademi Projesi yle İsviçre ye örnek olduklarını söyledi.

Raymond Weil İsviçre den gelen Markalaşma ve Eğitim Müdürü nün projenin uygulamasına katılarak 2 gün boyunca çalışmaları izlediğini belirten Hüner, İsviçre projemizi çok beğendi ve projeyi 80 ülkedeki 148 distribütör firmada bire bir uygulama kararı aldı.

Projedeki amacımız bayilerin bilgi, beceri ve marka bilgilerini geliştirerek akademililer yaratmak diye konuştu.

29 yaşındaki İsviçreli marka Raymond Weil in satış performansı bakımından dünyadaki distribütörleri arasında ilk 10 da yer aldıklarını belirten Hüner, markalaşma kapsamında geliştirdikleri Akademi Projesi ni 6 aydır uyguladıklarını belirterek projeyi şöyle anlattı;

‘’Öncelikle Ocak ayında tüm mağazalara müşteri kılığında uzmanlar gönderdik. Uzmanlar mağazaları gezerek, satışları gözlemlediler.
4 aylık çalışma sonunda bir rapor hazırlayarak yapılması gerekenleri belirledik.  Akademi Projesi ni oluşturarak İsviçre ye sunduk.
Şu ana kadar aralarında Fahri Kuz ve ekibinin de bulunduğu 120  Akademi mezunumuz var. Periyodik olarak eğitimlerimize sürekli devam ediyoruz.
Akademi Projesi kapsamında aralarında  usta ve uzmanları ile sosyal eğitimci, araştırmacı ve değerlendiricilerin de bulunduğu 10 kişilik eğitici ekibin bayi çalışanlarına gruplar halinde eğitim verdiğini ifade eden Hüner, Kişi başı eğitim 12 saat sürüyor.
Eğitimde öncelikli amaç, saate bir mücevher olgusuyla yaklaşılmasını benimsetmek.’’ dedi.

 

raymond weil

© 2018 saat