Tüm Kategoriler

Raymond Weil Marka Saat

Raymond Weil Marka Saat
Cartier Yeni Saat Slazenger Saat

RAYMOND WEIL  KOLEKSiYONLARI 

Bayan kol aksesuvarı koleksiyonunu 7 alt grup altında toplayan Raymond Weil Geneve markasının, Shine serisi ile kadınları büyülüyor. Dünyanın hangi köşesinde olursanız olun, bu muhteşem tasarım ile kendinizi fark ettireceksiniz.

Baştan çıkarıcı özelliğiyle aksesuvar olmanın dışında aksesuvar niteliği de taşıyan Shine’ın, kavisli ve ergonomik görünümü kadınsı çizgilerle tasarlanmış. Yeni saat pırlantalarla kaplı çelik kasası ile de çok şık.

Kullanırken  kendinizi farklı hissedeceğiniz bu marka, her kanında olmalı. Neden mi? Çünkü kadınlar her şeyi ama her şeyi hakeden varlıklardır da ondan.

Beyler eşinize yıl dönümü hediyesi mi arıyorsunuz ? yada doğum dününde sevgilime ne alsam diyemi düşünüyorsunuz ? İşte aradığınızı oldunuz.

Bayanlar aynı şey sizler içinde geçerli olmakla birlikte kendinizede edinebileceğiniz bu markanın tasarımları kadar kaliteside öne çıkan ayrıntılar arasında sadece bir tanesi.Kordon yapısındaki yenilikler, ekrandaki şıklık göstergeleri ve tüm çizgiler sizler için hazırlamış durumda.

 

 

raymond weil shine bayan kol saati

 

 

 

 

 

 

© 2019 saat