Tüm Kategoriler

Pulsar Saat

Pulsar Saat
Chronotech Marka Saat Rogadis Saat

   Kelime anlamı “kalp gibi atan” olan Pulsar, 1972’da Hamilton tarafından piyasaya sürülen ilk dijital quartz saattir.

   Günümüzde Seiko’ya ait olan markanın ürünleri, genelde analogtur. Ürünler genellikle Seiko modellerinin özelliklerine ve yapısına sahiptir. Pulsar ürünleri dizayn ve teknolojik özellikler bakımından yeni bir soluk kazandı: Pulsar Kinetic.

   Koleksiyonun üretan ve çelikten bilezikli iki ayrı modeli var. Her ikisi de 100 metreye kadar su geçirmiyor. Seiko’nun “İnsan Enerjisi” konseptini vurgulayan Pulsar Kinetic modern ve spor bir tasarıma sahip.

   1980’de Avusturalya, İngiltere, Kanada, Afrika, Fransa, İsrail, İspanya ve Hollanda’da da tasarımlarını piyasaya süren Pulsar, çok kısa bir sürede büyümüş ve günümüzde dünyanın en önemli markalarından biri haline gelmiştir.

  Birbirinden sportif ve şık sunumlarıyla sizlerin hem günlük yaşamda hemde özel bir davette şık kıyafetiniz ile kombileyebileceğiniz modellerle müşterisine çok iyi tasarımlar sunmuştur.

    Pulsar tasarımları, her yaşa ve her zevke uygun modeller üretmektedir. Satış kaygısı olmadan, sadece moda için üretim yapan firma modaya yeni bir soluk getirmiştir. 

 

Pulsar Kol Saati Modelleri

© 2019 saat