Tüm Kategoriler

Police Saat

Police Saat
Paul Picot Yeni Saat Roger Duguis Saat

    2003 yılında ilk kol saatini piyasaya süren Police, gözlükleri ve aksesuarları ile de ünlüdür.

   Yakında deri ürünlerini piyasaya sürecek olan Police, bir İtalyan firmasıdır. Antonio Banderas, David Beckham, Bruce Willis ve George Clooney gibi ünlülerle çalışmış olan Police, genelde gençlere hitab etmektedir.

   İlk ürünüyle çok büyük bir başarı yakalayan Police, o günden günümüze kadar geçen çok kısa bir zaman diliminde onlarca ürün tasarlamıştır.

   Ürünlerinde su geçirmezlik, kronometre, alarm ve benzeri özellikler bulunan Police, DFNI ödüllerinde 2005 yılında tasarımları ile ödül kazandı.  Modern ve klasik dizaynları birleştiren Police ürünleri, yeni modeli Police Highway ile adından çokça söz ettireceğe benziyor.

   Police ürünleri Highway serisi’nde ; tarih, gün, ay göstergeli kadran ve kronometre özelliği bulunurken; kayış seçenekleri arasında her kıyafetinize uygun olarak kullanabileceğiniz; siyah, mavi ve kahverengi renk seçenekleri yer alıyor.

   Police’in bir diğer yeni ürünü Police Impulse, markanın yarattığı en kışkırtıcı tasarımlardan biri olma özelliğini taşıyor. Siyah ya da beyaz olan çeşitlerinde, incelikle işlenmiş bileklikleri andıran çok özel bir kayışı olan Impulse, beyaz ya da turuncu renklerdeki kot kayışlı modelleri ile de ayrıca dikkat çekiyor.

    Katmanlanarak ve köşeleri yuvarlanarak daha seksi bir etki yaratılan modelde, kayışın kasaya eklendiği birleşme noktaları dahi oldukça farklı. 50 metreye kadar su geçirmez özelliğiyle dalış meraklılarının da işini kolaylaştıran Police Impulse, her 3 saatte bir daha koyu renk almış model rakamlarıyla fonksiyonellik özelliği de taşıyor.

Police Erkek Kol Saati

© 2019 saat