Tüm Kategoriler

Pierre Cardin Saat

Pierre Cardin Saat
Sponge Bob Saat Citizen Yeni Saat

   İtalyan göçmeni bir ailenin çocuğu olan Pierre Cardin Venedik’te doğdu. Ailesinin çiftçi olmasına rağman onun çok büyük hayalleri vardı ve o şimdi beş Fransız modacısından biri.  Hırsı,azmi,asla vazgeçmeyişi ve becerisi sayesinde büyük başarılar elde etmiştir.

   1922 doğumlu Pierre Cardin, 1945 yılında Paris’e taşındı. Orada mimarlık eğitimi gördü. 1950 ve 1960 yılları arasında dönemin en ünlü modacılarından biri olan Cardin, siyasetçilik de yapmıştır. Günümüzün en tanınan ve beğenilen giyim markası Pierre Cardin, ayrıca aksesuar, ayakkabı, iç giyim ve benzeri üretimi de yapmaktadır. 

      Limitli sayıda üretilen Pierre Cardin Diamonds Attitude koleksiyonunda yer alan ürünler İsviçre yapımıdır. 48 adet pırlanta ile bezenmiş, birbirinden şık metal kayış seçenekleri ve modern dizaynları ile bayanları büyülüyor. 

     Klasik tasarımları modern çizgilerle yorumlayan modanın güçlü temsilcisi Pierre Cardin, erkekler için yeni tasarladığı Retour Homme Chrono ile güçlü bir görüntüyü sembolize etmekte.

   Tüm zamanların saati olarak adlandırılan Retour Homme Chrono değişen moda akımlarının tersine modernle klasiği birleştiren dizaynıyla şıklığından ödün vermeden yıllar boyu kullanım özelliği taşıyor. Çelik, rose gold kaplama kasa, siyah orijinal deri kayış ve siyah kadran kombinasyonuyla sert bir görüntüyü temsil ediyor.   

    Moda tutkunu kadınlara hitap eden, 56 adet pırlanta ile bezenmiş Pierre Cardin Saint Tropez, her kadının sahip olmak isteyeceği bir ürün. Özel tasarlanmış camı ve etkileyici görüntüsü ile ideal olan model, zarif görüntüsünü çeliğin gücü ile birleştirerek kalıcı olmayı kendine amaç edinmiştir.

Pierre Cardin Logo

© 2019 saat