Tüm Kategoriler

Paris Hilton Saat

Paris Hilton Saat
Ferrari Oregon Saat Appella Saat

  17 Şubat 1981, New York Doğumlu Paris Whitney Hilton, ailenin dört çocuğunun en büyüğüdür. Hilton otellerinin kurucusu olan dedesinin babası Conrad Hilton, 1979’da öldüğünde ailesine hiçbirşey bırakmadı.

  Bu durum karşısında Paris Hilton’un dedesi Barron Hilton dava açmış 1988’de davayı kazanmıştır. Hilton küçüklüğünde birçok yerde yaşamıştır. Hilton küçüklüğünde birçok yerde yaşamıştır.

  Bunların arasında Manhattan’daki Waldorf-Astoria Hotel, Beverly Hills ve Hamptons da bulunuyor. Üniversiteye gitemeyen Paris, lisenin yılını Callifornia’da, diğer yıllarını da New York’ta okudu. Son yıllarda Paris Hilton, model, televizyon yıldızı, aktris olarak medyada çokça yer aldı.

  2003-2004’te medayada kazancı 2 milyon doları, 2004-2005’te ise 6,5 milyon doları bulmuştur. Christian Dior, Guess ve Tommy Hilfiger gibi birçok markayla çalıştı.Paris, birçok filmde ve dizide küçüklü büyüklü birçok rolde yer almıştır.

  2004’te “Heiress Records”‘u kuran Paris Hilton şirketten ilk ve tek albüm çıkaran kişidir. Yaptığı bir açıklamada Paris, şirketine yeni sanatçıları da katacağını açıklamıştır. 

  Kariyerine her geçen gün yeni bir artı ekleyen Hilton, 2005’te piayasaya çıkarttığı ürünler ile mücevher ve saat dünyasında’da adından söz ettirmekte.

  Swiss Quartz teknolojisi ile üretilen Paris Hilton tasarımları, Paris’in kendisi tarafından tasarlanmıştır.

Paris Hilton Paris Hilton Kol Saati

© 2019 saat