Tüm Kategoriler

Nacar Saat

Nacar Saat
Polo Saat Blu Saat

    Nacar saatleri, İsviçreli Zila Watch firması tarafından 1929 yılında üretilmeye başlandı. Bazı ülkelerde ve Türkiye’de distribütörlüğü yapılarak tüketicilerin beğenisini kazanan İsviçre patentli Nacar markası, 70 yılı aşkın bir süredir tanınan, saygın ve köklü bir marka.

    Nacar ürünlerinin genel çizgisinin çok zarif ve benzersiz olduğunu ilk bakışta fark edeceksiniz. Daha da yakından incelediğinizde farklı görünüşü ve özgün hatları sizi etkileyecek.Nacar, en küçük aksamına kadar yalınlığı ve uyumlu hoşluğu yansıtıyor.

    Geçmişten bugüne güvenilirliğiyle diğerlerinden daha anılır ve hatırlanır bir marka olan Nacar modelleri sadeliğinden hiçbir şey yitirmiyor. Stilistlik hatları Nacar’ın modernleşmiş tarzını hemen gözler önüne seriyor. Kendisini zenginleştiren çeşitli yönleri ile benzerlerinden üstün bir ürün olmayı başarıyor.

    Çağdaş ve özgün tasarımları ile 250’ye yakın farklı modeli bulunan Nacar, Kids serisi ile çocukları da unutmadı.   Nacar markası, sağlam ama zarif, güvenli ama ekonomik, herkesin sempati duyduğu görünüm sunuyor. Nacar ürünleri’nin en önemli özelliği kalitenin ötesinde ayrıntılara verdiği önem ve uyum.

    Tüm tasarımlarında estetik ve kullanım kolaylığını ustaca harmanlayan Nacar marka ürünler, kola takıldığında, görünüşü,kadran ve yelkovan ile akrebin ahengi,kayışın veya metal bileziğin ürüne uyumu benzersiz bir işbirliğini gözler önüne seriyor.

    Zamanı öğrenmenin keyfini sunan Nacar tasarımları, yenilikci felsefesiyle, her yaşa,her zevke uygun modelleriyle modanın nabzını tutarak tecrübeyi ve yaratıcılığı günümüz çizgileriyle buluşturuyor. Nacar ürünleri göze çarpan cesur modelleriyle dinamizim ve rahatlığı bir arada sunarken şıklıkdan ödün vermiyor.

Aktif,yenilikçi ve sportif tarzlarına uygun modelleri sizlerin kalbini fethedecek bu Nacar marka ürünleri çok beğeneceksiniz. Ürünlerindeki zenginlik ile insanları büyüleyen bu marka sizlere hitap ediyor. Özellikle kadınlar için özel üretilen modellerin çarpıcı ve göz alıcı olduğuda gözlerden kaçmıyor.

Nacar Cep Saati

© 2019 saat