Tüm Kategoriler

Movado Saat

Movado Saat
Swarovski Saat Orient Yeni Saat

1881’de İsviçre’de kurulan Movado markası 100’den fazla patent ve 200’den fazla ödüle sahiptir.

Saat tarihinin ilklerini gerçekleştiren Movado’nun kendi ismini taşıyan müzesi bile vardır.

2006’da 125. yılını kutlamak için tasarladığı Movado M125 adlı kol aksesuarını piyasaya süren Movado bu modelin ekranında sadece 125’i simgeleyen 1,2 ve 5 rakamlarını kullandı.

Tasarımlarını ticaret için değil, sanat için yapan Movado, Lincoln Center, NYC Ballet, Kennedy Center, Barshnikov Art Center, Jazz At Lincoln Center, School Of American Ballet, Joffrey Ballet, Miami City Ballet, Miami ınternational Film Festival ve Macy’s Passport’un resmi sponsorluğunu yapmıştır.

Modernizmin simgesi olan seçkin bir markası olan “Movado SE” koleksiyonu yeni ayrıntılarıyla artık daha özel, daha çekici.

Yeni Movado SE, heyecan verici görünümü gümüşsü metalik titanyum vurgularıyla zamanın ışıltısını bileklerinize taşıyor.

Movado SE koleksiyonunu tekrar canlandırıyor. Yenilikçi, spor, lüks, vurgulu bir estetikle tekrar tamamlıyor.

Ve tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Bu heyecan verici yeni model, vurgulu aerodinemaik görünümü ile artık daha özel.

ikonik museum kadranının nokta motifi, düz ve kenralı titanyum kapak boyunca birleşik, kayışın titanyum merkez bağlantıları bu modernize üründe, Movado tasarımlarının estetiğinin imzasını vurguluyor. Movado SE parlak elmas kümesi paslanmaz çelik kapak ile birlikte geliyor.

Movado SE paslanmaz çelik kasa, mat kaplamalı titanum kapaklı veya 44 elmaslı paslanmaz ve karbon çelik kapak takımı ile yenilikçi ve şık görünümünü tamamlıyor.

Movado SE koleksiyonu çizilmeler karşı dayanıklı safir kristal ve 3 ATM’ye kadar suya dayanıklı olması ile trendi bileğinizden yakalıyor.

Movado , İsviçtreli saat ustalarının yüksek kaliteli ürünleriyle devrimci tasarımlarına devam ediyor.

 

movado

© 2019 saat