Tüm Kategoriler

Momentus Saat

Momentus Saat
Nafnaf Saat Samsung Saat

   Yunan mitolojisinde alarm ve saat tanrısı anlamına gelen Momentus Japon malıdır. Fiyatları biraz yüksektir ve ayrıca 2. el satışlarında bile fiyatı düşmeyen markadır.

   Geçen 15 yıl içinde sürdürdüğü modern pazarlama anlayışı ile Momentus’un 1.000 den fazla modelini ithal eden etmiş, koleksiyonunda  klasik modellerin dışında üstün ve yüksek teknolojiyi yansıtan spor modelleri de bulundurmuştur.

   Müşteri Memnuniyetini en önemli kural olarak benimsemiş, Momentus’un, dış etkenler ve kullanıcı hataları dışında kalan tüm imalat hatalarına karşı 2 yıl garanti vermektedir.

   Sektörde dünyadaki en yüksek teknolojiyi takip eden ve kullanan Merkez Saatçilik’in ithal ettiği Momentus ürünleri su ve hava basıncına ve kimyasal etkenlere karşı dayanıklı paslanmaz 316L çelik kasa ve bilezikten imal edilmiştir.

     Ayrıca bazı modellerde de Titanium madeni kullanılarak ürünlerin hafif ve daha dayanıklı olması sağlanmıştır.  Kalite, sağlamlık ve fonksiyonelliğin teknoloji ile birleştiği geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Momentus ürünleri, taşıdığı özelliklere göre 3 ila 20 atmosfer arasında su basıncına dayanıklıdır.

     Momentus’un spor modellerinde de fonksiyonellik ön plana çıkmaktadır. Bunlar arasında alarm-kronometre, kronometre, mekanik ve güneş enerjisiyle çalışanlar sayılabilir.

    Her yaşa hitap eden bütün Momentus ürünlerindeki ortak özellik, tüm modellerin uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkarılmasıdır.

    Yaratıcı bakış açısıyla markasına yön veren Momentus her yıl modaya uygun yeni ürünler geliştirerek müşterilerine sunmaktadır ve sizlere sunulan koleksiyondan, mutlaka aradığınız özelliklere sahip, zevkinize ve kişiliğinize hitap edecek bir Momentus bulabilirsiniz. Tüm ürünler kaliteli,dayanıklı ve şık modellerdir.

Momentus

© 2019 saat