Tüm Kategoriler

Mango Saat

Mango Saat
Rado Yeni Saat Paris Hilton Yeni Saat

  Firmanın sırrı, her gün ortak bir amaca ulaşmak için çalışan profesyonel bir takımda yatmaktadır, hedefleri; dünyanın tüm şehirlerinde var olmaktır.

  Büyük MANGO ekibini oluşturan en önemli özellikler; mücadeleci tavırları, girişimci ruhları ve sorumlulukları paylaşma duygularıdır, bunun yanısıra günlük işlerinde karşılaştıkları meydan okumaların ve zorlukların üzerinden rahatlıkla üzerinden gelme özelliğine sahipler.

  Firma yapıları gereği hiyerarşik engeller minimum düzeye indirgenmiş olup, tüm mevkiler arasında doğrudan ve saygılı bir davranış biçimi geliştirmeyi teşvik etmekteler.

  Bu yetenekli ekip, başarılı olmak ve aynı zamanda yenilikçi, yaratıcı ve eğlenceli bir imge elde etmek üzere, bulundukları profesyonel alanlarda daha iyiye ulaşmak için sürekli kendilerini geliştiren bir takım ruhuna sahiptir, ki bu da ekip için vazgeçilmez bir koşuldur.

  Kendileriyle işbirliği yapan kişileri motive etmeyi amaçlamalarından hareketle, firma ile ilgili olan tüm alanlarda, tüm iş pozisyonları için eğitim imkanı sağlamaktalar. 

  Dünyan’nın önde gelen moda markalarından olan Mango, giyim koleksiyonlarını tamamlayacak olan saat modelleri ile 5 kıtaya hizmet sunmakta. Mango, özellikle şıklığına düşkün bayanlara hitab etmekte.

 

 Mango

© 2019 saat