Tüm Kategoriler

Lacoste Saat

Lacoste Saat
Time Gold Saat İstanbul Saat

  Lacoste markası 2008’de 75. yılını kutluyor. Dünya’nın en çok tanınan markalarından biri olan Lacoste’un ortaya çıkışı 1933’te gerçekleşmiştir.

  İlk timsah logosu Rene Lacoste’un yakın arkadaşı Robert George tarafından 1927’de, Amerikalı bir gazetecinin kendisine verdiği lakabdan etkilenilerek çizilmiştir.Böylece efsanevi marka Lacoste doğmuş oldu.

  75. yılını kutlamak için ayakkabı, çanta, giyim, gözlük ve bir çok tasarımdan oluşan ürünlerinde orijinal logoları içeren bir kapsül koleksiyon sunuyor.

  Apertür ürün okumayı gerektiren bu hatıra modelde; küçük kadran penecerelerinden görünen olağan rakamların yerine tüm saat ve dakika diskleri şeffaf kristal kapaktan tamamen görünüyor.

  O anki dilim büyüteç ile belirtiliyor. Mimarisi son derece yenilikçi ve yaratıcı olan tasarımın kasası brancard çerçevelerle sarılıdır.Bu çerçeveler ise siyah deri kayışa bağlıdır. Siyah deri kayış beyaz dikişleri ile göze Lacoste Modelleri çarpmaktadır.

  Orijinal timsah logosu ürünün kasasının arkasına kabartma şeklinde işlenmiş ve her Lacoste modeli  1-750 arasında sınırlı üretim numarası bulunuyor.

  Bozulması zor olduğu kadar tamiri kolay olan ürünler, 2 yıl garantilidir ve tamiri, bu konuda ustalaşmış olan, Günsal Saatçilik tarafından yapılmaktadır.

Lacoste Logosu

© 2019 saat