Tüm Kategoriler

İstanbul Saat

İstanbul Saat
Chopard Saat Burberry Saat

    Birçok sektörde olduğu gibi İstanbul tasarımları ile  de ön plandadır. Herhangi bir markaya ait ürünü bulmak için dolaşılması gereken yer: İstanbul saat mağazaları.  

  Geniş ürün yelpazesi, renk, model, fiyat, vb seçenekleri ile İstanbul mağazaları tüketiciye bir çok alternatif ve zevkli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

  Alışveriş merkezlerinde çoğu ünlü İstanbul  mağazalarını ve markalarını görmek mümkündür.  Üreticilerinin yanısıra bazı lüks markaların da kendilerine ait koleksiyonları oluşturmaları da  pazarı canlandırmıştır.

  Bu ürünler genellikle ve çoğunlukla lüks alışveriş merkezlerinde yer almaktadır ve fiyatları eski para birimi ile milyarlardan başlamaktadır.

  İstanbul’da lüks ürünlerin oluşturduğu pazar gittikçe hızlanarak büyüme kaydetmektedir. Bu hızlı büyüme ve yüksek fiyatlardaki ürünlerin alıcı bulması ise son yıllarda kaydedilen ekonomik büyümeden kaynaklanmaktadır.

  Verilere göre son beş yıl içerisinde İstanbul  mağazaları merkezli Türkiye  pazarı yüzde yüzün üzerinde büyüme kaydetmiştir. Bunun başlıca nedeni ise artmakta olan ürün ve tüketim bilincidir.

 Ayrıca yine artmakta olan alım gücü de  pazarı etkilemektedir. Gerçi günümüzde karşılaştığımız ekonomik kriz her piyasayı zorladığı gibi bu piyasayı da zorlamaktadır ama bu durum geçicidir. borcam saat

© 2019 saat