Tüm Kategoriler

Hublot Saat

Hublot Saat
Tag Heuer  Marka Saat Fenerbahçe Taraftar Saati 3

Hublot, 1980 yılında İsviçre’nin Nyon kentinde Carlo Crocco tarafından kurulan şirkettir. 1990’larda Hublot sayesinde deri çok moda olmuştu.

Hublot’un sayısız deri kayışlı modeli bulunmaktadır. Jean Claude Biver’in 2004’te şirkete katılmasından sora Hublot fenomeni başladı.

Dünya’nın en beğenilen tasarımlarından olan Big Bang koleksiyonu ile saat dünyası liderlerinden oldu. 28 yıl içinde inanılmaz bir şekilde büyüyen Hublot, yılda 75 ile 150 arası yeni işçi almaktadır.

Hublot , 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası turnuvasında, İsviçre’de yerel sponsorluk görevlerinden birini üstlenecektir.

Hublot, paylaşım ve insani duygulara çok önem veriyor.Bu ilkelerini de dikkate alan Hublot markası, “smiling children” vakfı ile ortaklık kurarak, genç kızların eğitim almalarının zor olduğu ülkelerde adaletin yerleşmesine ve herkesin aynı haklara sahip olmasına katkıda bulunmak istiyor.

Hublot’un destek verdiği vakıf çocukların çalıştırılması yerine, okutulması gerektiği fikrini savunuyor.

Vakıf okula gitme imkanı bulamayan kadınlara mesleki eğitim vererek bir beceri sahibi olmalarına katkıda bulunmaya ve söz konusu kadınların sabit bir gelire sahip olmalarını sağlamaya çalışıyor.

Smiling children vakfı genç kızlara manevi destek programı ile hizmetçi olarak başka ailelerin yanına gönderilmiş kızların ailelerine kavuşturulmasını, yeniden okul hayatlarının sağlanmasını amaçlıyor.

Hublot’un Big Bang modeli ile bu projeye katkı sağlamasında büyük mutluluk duyan CEO Biver “Her satılan saat bir kızın bir yıl boyunca okul masraflarını finanse etmemizi sağlayacak.” şeklinde konuştu.

Bu işbirliği vesilesi ile hublot 38 mm çapındaki ilk Big Bang’ini tanıttı.

 

hublot kol saati

© 2019 saat