Tüm Kategoriler

Hislon Saat

Hislon Saat
Edox Saat Paris Hilton Yeni Saat

    1928’de İsviçre’de yapılamaya başlanan Hislon ürünlerinin, ülkemizde en çok satılan ve tercih edilen markalardan biridir.

İlk yıllarında Hislon, çeşitli özel gün ve yıl dönümleri için alınan hediyeler arasında başta gelenlerden biriydi. Günümüzde hala, devamlı gelişen ve yenilenen Hislon modelleri ile modacılar ve moda tutkunlarının gözdelerinden biridir.

Yıllardan bu yana tasarımlarıyla beğeni toplayan Hislon, classic serisinin yanına iki yeni model daha ekledi.

Yurt içinde Hislon saati üzerine servislerinde Hislon ürün tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Hislon Classic tasarımlar ve Hislon Fashion modelleri Huzur, Mudo City, Çarşı ve Özdilek mağazaları ile seçkin satış noktalarında bulunuyor.

     Herşeyi kontrol etme meraklısı insan, ilk önceleri güneşin hareketlerini izleyerek, gölge hareketlerine bakarak, işaretli mumlar ya da tütsüler kullanarak zamanı ölçme çabası götermiştir.

Bu çabalarla ilgili ik kanıt milattan önce 1500’lerden kalma bir firavun mezarında bulunan su modelidir.

Daha sonra 1524’te alman kilit ustası Henlien bilinen ilk kurmalı modeli üretti. 1600’lü yıllarda sarkaçlı modeller ardından da taşınabilir ürünler üretildi.

Günümüzde de çalışmalar devam etmektedir. Ve her geçen gün bir yenilikle karşılaşmaktayız. Taşınabilir ilk modellerden biri olan cep tasarımlarının Hislon koleksiyonun’nda ayrı bir yeri vardır.

Hislon Türkiye distürbitörü Ortak Saat, ülkemizdeki en geniş cep modeli kolleksiyonlarından birine sahiptir.

Seçkin mağazaların vitrinlerinde görebileceğiniz Hislon, meraklıların beğenisine sunuluyor.

 

  Hislon Saat

© 2019 saat