Tüm Kategoriler

Hermes Saat

Hermes Saat
Biker Saat Puma Spor  Saat

  Saatçilikten önce ipek uzmanı olan Hermes’in kurucusu 1920’lerde en ünlü İsviçreli ve Fransız üreticilerle çalışmıştır. 1978’de dünya genelinde çalışmaya başlayan Hermes, her zaman fonksiyonları ve tasarımlarıyla diğer tasarımlardan çok daha farklı olmuştur.

  Adını, Yunan mitolojisinde bir Tanrı olan Hermes’ten alan Paris’in ünlü firma Hermes 1920’lerin modası olan deri kayışlı tasarımların modasını özgün tasarımıyla tekrar günümüze taşıyor.

  Hayranlık uyandıran ürünlerde çelik, altın, som altın ve Fauborgh Saint Honore House geleneğiyle üretilen dikişli deri kayışlı Hermes ürünleri çok moda. 

  Şirketin uluslararası müşterilerinin gelişen taleplerine ve özel siparişlerine verdiği yanıt tek bir kelime ile özetlenebilir :

  1978 yılında Hermes kendi kol saati tasarımlarına adanmış ilk üretim atölyesini kurdu.

  1998 yılında, La montre Hermes (LMH)‘i yeni atölyelerle donatarak üretim alanında ahenkli gelişimini sürdürmeye yönelik kararlılığını yeniden vurguladı.

  1999 yılında eski binanın hemen yanında 3 katlı, 3800 metre karelik yeni atölyesinin açılışını gerçekleştirdi. bu yeni atölye Paris kökenli Ceria Couple mimarlık firmasından François Ceria tarafından tasarlanmıştır.

  Hermes 19. yüzyılın yelkenlilerini andıran Clipper tasarımları ve daha birçok tasarımında denizden ilham aldı. Şimdi Hermes  2 yeni kronograf ile Hermes Otomatik Kronograf ve Hermes Clipper Otomatk Dalgıç Kronografla şıklık ve hassaslığa doğru rotasına devam ediyor.

  Bu sportif ve erkeksi modeller olağan üstü mekanizması, gösterişli iri kasası ve Faubourg Saint-Honoré‘deki Hermes mağazasını sembolize eden H harfi ile donatılmış.

hermes kol saati

© 2019 saat