Tüm Kategoriler

Guess Saat

Guess Saat
Robert Carlucci Saat Hublot Marka Saat

    747 mağazası ile Guess, günümüzün en tanınan giyim ve aksesuar markalarından biridir. Sıradışı tarzını hiç bozmadan 26 yıldır, ayakkabı, gözlük, çanta ve saatlerine de taşıyan Guess, 1981’de, Fransa’da büyüyen 4 erkek kardeş Georges, Armand, Paul ve Maurice Marciano tarafından Los Angeles’ta kuruldu.

    Yılda 123.2 Milyon Dolar geliri olan şirket’in 8.800 çalışanı bulunmakta.

   Türkiye deki dağıtım kanalında yeni iş ortaklarıyla çalışma kararı alan ünlü giyim markası Guess , Türkiye deki varlığını güçlendirmek için harekete geçti. Türkiye yi bölgede merkez olarak konumlandıran Guess, Türkiye de yılda sattığı 40 bin  60 bin çıkaracak.

     1984 yılından beri bu işte olan hazır giyim markası Guess in hedef kitlesi 16-25 yaş arası gençler. 1994 de ise Guess Collection la 25-40 yaş arasındakileri yeni hedef kitlesi olarak belirlediler.

    Guess ürünleri CEO su Cindy Livingston, Türkiye de 12 yıldır sattıkları dağıtım kanalını değiştirdiklerini belirterek, Türkiye de pazar stratejilerini de değiştirerek Guess Collection a odaklanacaklarını söyledi. Yıllardır Türkiye de iyi bir pazarları olduğunu dile getiren Livingston, “Dünyada çok hızlı büyüyoruz.

    Guess Collection u bu yıl ikiye katlamak için iyi bir fırsata sahibiz. Türkiye de de bunu yapmak istiyoruz” dedi. Son dönemde mücevher için de lisans alan Guess, değerli taşları da tasarımlarında kullanıyor.

   Yeni girdikleri takı ve mücevherli aksesuar konusunda da bilgi veren Livingston, kişiye özel mücevheri sonbaharda Türkiye ye de getireceklerini dile getirerek, mücevherde departman store lar dahil farklı kanallarla da çalışacaklarını aktardı.

   Livingston, şunları söyledi: “Moda markaları pazarında DKNY, Diesel ve Tommy Hilfiger gibi markalarla mücadele ediyoruz. Modayı yaratmak için çok çalışıyoruz. Guess Kol Saati yaparak üstüne marka koymuyor. Giyim modasında ne varsa onunla uyumlaştırıyoruz.”

Guess Saatleri Logosu

© 2019 saat