Tüm Kategoriler

Gant Saat

Gant Saat
Spiderman Saat Bally Code Time Saat

Gant Saatleri için 2003 yılı en tarihin ne önemli yıllarından biriydi.

2002 yılında ürünlerini piyasaya süren Gant, o yılın saat endüstrisi için zorlu bir yıl olduğunu söylüyor. Fakat buna ramen 2003 yılında Gant  % 100’lük büyüme göstermişlerdi.

Markanın satışlarının en çok yapıldığı ülkeler Skandinav ülkeleridir.

Fransa, Portekiz, Yunanistan, Türkiye ve Flipinler’de çok popüler olan Gant kol aksesuarları, Amerika’da giyim ürünleriyle daha fazla tanınmakta.

İleri teknolojiyi yeni ve farklı tasarımlar ile birleştiren Gant ın bugüne kadarki en geniş koleksiyonunda; 27 model ve 86 ayrı tasarım yer alıyor.

Kökeni, geleneksel moda endüstrisine dayanan Gant e göre; günümüz tasarımları sadece ürünü göstermekle kalmıyor, giysilerimiz, ayakkabılarımız gibi kendimizi ifade etmemizi de sağlıyor.

Gant, tasarımlarında her stil, ruh hali ve duruma göre birkaç model seçeneğinin bulunması gerektiğini savunarak, koleksiyonlarında modernizim ve sofistike ifadeleri ön plana çıkarıyor.

Amerikan rahatlığını Avrupa’nın şıklığı ile eşsiz bir şekilde buluşturan Gant,  koleksiyonlarında modern dokunuşlarla klasik ifadesini güçlendiriyor.

Rafine çizgileri ile ön plana çıkan Gant Queens koleksiyonu ise her mekan ve zaman için tarzını tamamlayan bir öğe olacak.

Takvim, 50 m su geçirmezlik, timsah derisi kayış, paslanmaz çelik kasa gibi özelliklere sahip Gant Queens modellerini modernizm ve sofistike ifadelerle ön plana çıkarıyor.

 

gant kol saati

© 2019 saat