Tüm Kategoriler

Frederique Constant Marka Saat

Frederique Constant Marka Saat
Rolex  Marka Saat Arden Saat

MARKA PROFiLi VE MiSYONU Frederique Constant saat üretiminin her aşamasında yer almakta ve bu marka adı altında üretilen modellerin tamamı ya kendisi tarafından ya da belirli bir model üzerinde çalışmak adına bağımsız tasarımcılar tarafından tasarlanmakta.

Makinelerin üretiminde uzmanlık ve minyatür parçaların montajında büyük bir usatlık gerektiren çoğu mekanik ürünlerin üretiminde dakiklik esas alınmıştır. Bugün İsviçre’de bu titizlikte mekanik  üretimi gerçekleştirebilen tasarımcıların sayısı birkaçı geçmez denebilir.

Misyonu ise uygun fiyat ve yüksek kalite ile üretilen şık aksesuarların daha geniş kitlelere duyurarak, çağdaş-klasik ürün meraklılarına sunabilmek. YARDIM KAMPANYASI Yeni reklam kampanyası kapsamında Lady’s Double Heart Beat serisi ile firma, kalp yetmezliği hastalığı ile mücadele eden çocukların tedavilerine yardımcı oluyor. Ünlü kişiler tutkularını ve paylaşımlarını bu kampanyaya destek vermek üzere biraraya getirdiler.

Satılan her bir Frederique Constant ürnlerinin  bedeli yeni bir hayat kurtarmak adına International Children’s Heart Foundation - Uluslararası Çocuk Kalbi Fonu’na aktarılıyor. KAMPANYANIN AMAÇ VE HEDEFLERi Firma bu önemli kampanya ile değerlendirilebilecek tüm fırsatlardan ve kişilerden yararlanarak maksimum seviyede bir yardım toplamayı amaçlıyor.

Ayrıca tüm tutkusunu ve yardımını bu işe vakfedecek ünlü simalarla çalışıyor. Frederique Constant kampanyaya telife hakları yerine tamamıyla kampanya ile denk düşen Uluslararası Çocuk Kalp Sağlığı ile direkt ve naturel bir bağ kurarak marka imzasıyla destek veriyor.

frederique constant bayan kol saati

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2019 saat