Tüm Kategoriler

Fossil Saat

Fossil Saat
Serkisoff Saat Blu Galaxy Saat

    Fossil Ürünleri, 1984’te Texas’ta üretilmeye başlamıştır. Özellikle sınırlı sayıda üretilen modeller ile büyük başarı yakalayan Fossil, en popüler Fossil Titanium’ dur. Fossil ürünleri yaşam tarzı modayla uyumlu bayanlar ve baylar için tasarlanmaktadır.

    Amerika’nın en çok satın alınan ürünleri arasında olan Fossil ürünleri 50’li yılların etkisindedir. Ürünlerdeki bu farklılık nedeniyle endüstrinin devlerinden biri olan Fossil, 1990’larda satış rekorları kırmıştır.

    DKNY, Emporio Armani, Burberry, Diesel, Zodiac gibi markaların üretim ve dağıtımını üstlenen Amerika’nın lider üreticilerden Fossil Şirketler Grubu, ana markası Fossil ürünleri ile 5 yıl içinde Türkiye’nin ‘en çok satan’ı olmaya oynuyor.

    2003 yılbaşında Türkiye saat firmaları ile çalışmaya başlayan Fossil, yüzde 400’leri aşan bir patlama ile 2003 yılı 8 bin olan satış hedeflerini 5 ayda 11 bine taşıdı. Fossil Uluslararası Başkanı Justin Stead, 1-2 yıl içinde Türkiye pazarında ciddi rekabet yaratacaklarını ve uzun vadeden Anadolu’nun da pazara dahil edilmesiyle yıllık 200 bin ürün satmayı planladıklarını söyledi.

   Dünyada cirosu 300 milyon doları bulan markanın Başkanı Stead, gelecek yıl da Fossil markalı çanta, takı ve gözlük gibi yan ürünleri de piyasaya sunacaklarını açıkladı.

  Geniş bir koleksiyona sahip olması nedeniyle adından sıkça bahsettiren bu markanın sürekli yenilenen ve güncellenen bir çok koleksiyonu vardır. Ayrıca dünyaya en çok satış yapan markalarından birisidir.

fossil saat

© 2019 saat