Tüm Kategoriler

Emporio Armani Saat

Emporio Armani Saat
Donna Klein Saat Vacheron Constantin  Yeni Saat

   1934 İtalya doğumlu, Emporio Armani’nin tasarımcısı ve sahibi olan Giorgio Armani, tasarımlarını şıklığına önem veren ve modern yaşam tarzına ait olan insanlar için yaptığını söylüyor.

   Günlük giyimden, gece aksesuarlarına kadar bütün ürünler, her yaşa hitab etse de, genç ruhuna sahiptirler. 1964’te Armani markasını hayata geçiren Giorgio Armani, Dünya’nın en önemli ve en çok tanınan İtalyan tasarımcılarından biridir.

   Bir mağazada tezgahtar olarak iş hayatına atılan Armani, bugün dünya’nın kendinden en çok bahsettiren kol saatlerini tasarlamaktadır. Gece kıyafetleri ile muhteşem uyum sağlayabilen tasarımlar, gündelik kıyafetlerle de kullanılabiliyor.

   Koleksiyonlarında özellikle klasik tasarımlar bulunduran Emporio Armani  Emporio Armani  Markası ,Emporio Armani  ürünleri ile özellikle bayanları kendine hayran bırakıyor. Kadınlar için genelde mücevherli tasarımlar tasarlayan Armani, erkekler için spor modeller ağırlıklı çalışmaktadır.

   Bu yeni şık ve spor tasarımlara sizlerde bakabilirsiniz. Kendi zevkinize ve tarzınıza en uygun modeli beğenin ve bu model ile dünyaca ünlü Emporio Armani markası ürünlerine sizlerde sahip olun. Tarzınızı kuvvetlendirebilecek bu modelleri sizlerde çok seveceksiniz.

© 2019 saat