Tüm Kategoriler

Duvar Saati

Duvar Saati
A.b.art Saat Daniel Hechter Yeni Saat

  Hayatımızın her anında zamanı bulmanın, onu takip etmenin bir yolu da duvar tasarımlarıdır.

  Kolunda saat taşımak birçok insan için sıkıcı bir zorunluluktur. Her daim zamanı hatırlamak istemeyenler için duvar aksesuarlarıda bir seçim olabilir.

  İnsanlar gün içinde hayatın koşuşturmasından yeterince sıkılırlar. Sadece evlerinde veya işlerinde duvarda bulunan ve istediklerinde bakabilecekleri bir ürünün olması, onların daha çok tercih ettikleri bir durumdur.

  Duvar ürünleri zaman zaman bir kurtarıcı da olabilmektedir. Evlerde her yerde bulunan bir çok yerde daha karşımıza çıkar ve bunların en yoğun karşılaştığımız versiyonu; kamuya açık herhangi bir yerin bekleme salonudur.

  Buralardaki ölümcül sessizliği deler ve tik takları ile belki de bu ortamın tek aktivitesini oluşturur.

  Eskiden tahta oymadan yapılan bu ürünler büyük bir özen göstergesi idi. Tahta oyma modeller, bir şaheserdi. Ve birbirine değer veren insanlar için vazgeçilmez bir hediye idi.

  Şimdi ise tamamen hediye özelliklerini kaybetmiş ve tabiri caizse hemen hemen tümü –ayağa düşmüştür-. Artık ürünler firma promosyonu olarak kullanılmakta ve gayet basit, zevksiz saat tasarımları ile birleşen firma logoları duvarlarımıza asılmaktadır.
çinili desenli duvar saati denizci duvar saati çerçevesiz duvar saatiduvar saati

© 2019 saat