Tüm Kategoriler

Dolce Gabbana Saat

Dolce Gabbana Saat
Aigner Saat Nautica Yeni Saat

Domenico Dolce ve Stefano Gabbana nın müşterek tasarımları “yıldızları yıldızlara benzetmesiyle” tanınmaktadır.

Göz kamaştırıcı stilleri, çoğu zaman kendileri için yarattığı, şimdi “Kylie Minogue” takdiriyle meşhur, T-shirtleriyle, Isabella Rossellini, Demi Moore, Nicole Kidman ve Madonna ve benzerlerinin üzerinde görülmektedir.

Aynı zamanda Madonna nın 1993 teki Girlie Şovu için kostümlerini ve 1999 da Whitney Houston turnesinin kostümlerini de hazırlamışlardır.

Hem hayat hem iş ortağı olan ikili Milan da bir atölyede asistan olarak çalışırken karşılaşmışlardı. Barok sevgisini paylaşan ikili, 1985 de Milano Collezioni nin organizatörleri Yeni Kabiliyetleri sunmak için düzenledikleri bir moda şovuna davet ettiklerinde isimlerini birlikte yaptılar.

Ertesi yıl, ilk bağımsız kadın hazır giyim şovlarını sundular.

O zamandan beri, erkek giyimi ve imzalarını taşıyan bir parfüm serisi çıkarmış, İtalya, Japonya, Hong Kong ve 1999 da Londra da mağazalar açmışlardır.

Orjinal olarak derlenmiş, ekonomik mağaza Bohemia dan esinlenen Dolce Gabbana nın çok renkli, hayvan desenleri “haute hipilik” olarak tanımlanmış, özellikle İtalya nın prestijli film tarihçesinden ilham almıştır.

Giyim ürünleri dışında, iç çamaşırı, plaj giysileri, gözlük, mücevher, parfüm ve saat üretimi yapan firmanın dünya genelinde yüzlerce mağazası bulunmaktadır.

2008 ilkbahar yaz sezonu için tasarladığı Dolce Gabbana tasarımlar koleksiyonlarının en popüler modelleri, Sevgililer Günü özel modelleri olan D G saatleri, sezonun olmazsa olmazları arasında.

Kırmızı, siyah, fuşya ve beyaz renk seçenekleri bulunan koleksiyonda kadran ortasına yerleştirilmiş itaalik D G logosu adeta başrolde. Kasa, stras taşlarla çevrelenirken, tepeye yerleştirilen özel kesimli taş tasarım detaylarındaki zenginlikleri ortaya koyuyor.

Dolce Gabanna Marka Kolye

© 2019 saat