Tüm Kategoriler

Daniel Hechter Saat

Daniel Hechter Saat
İstanbul Saat 3 Movado Saat

Daniel Hecter markası Pret-a-Porter’ın mucididir.

1938 Paris doğumlu olan Hecter,1997’ye kadar Paris’te yaşadı. Orta okul sonrası bir mağazada 1955’e kadar tezgahtarlık yaptı.

1972’de Paris Saint-Germain futbol klubünü kurdu. 1989’da ilk parfümünü piyasaya sürdü.

Sonrasında yüksek kaliteli bayan ve erkek giyim koleksiyonları, iç çamaşırları, ayakkabı, yatak örtüleri masa örtüleri, kalem, güneş gözlüğü ve saat üretimine başladı.

1997’de SMB SA isimli firmayı kuran Hechter, giyim ürünlerine verdiği Daniel Hechter görünümünü tasarımlarına da taşıyor.

Modellerinde paslanmaz çelik kasa, deri ya da paslanmaz çelik kayış kullanılan Daniel Hechter kol aksesuarları Fransa’da üretilmektedir. Sofistike ve aynı zamanda şık bayanların tercihi olan Daniel Hechter’dan yine bayanların kişiliğini yansıtacak özel bir kolleksiyon: Daniel Hecter Spring.

Hoş bayanların yaşam tarzına uygun modelleri, modayı yansıtan çizgilerin yanı sıra gece ve gündüz kullanıma uygun geniş yelpazesiyle de tutkunlarını kendine hayran bırakıyor.

Karakterini stiline yansıtmakdan yana olanların tercihi olan Daniel Hechter Spring kolleksiyonu sarı altın kaplama ve paslanmaz çelik versiyonuna sahip,ayrıca farklı renklerde kayış kadran seçenekleriyle zamana kusursuzca dokunuyor.

Daniel Hechter, kusursuz olmak isteyen bayanların en özel tercihi olmak amacıyla vitrinlerdeki yerini alıyor..

 

Daniel Hechter Logo

© 2018 saat