Tüm Kategoriler

Corum Saat

Corum Saat
Wittnauer Saat Trias Saat

 1955’te şirketin La Chaux - de - fonds, İsviçre de kuruluşundan beri, Corum, farklı ve ileri düşünen İsviçre’ye ait saat imalatçısı olmakla gurur duydu.

Corum’un kurucuları dahi tasarımcıları ve üstün çalışma tempoları ile küçük bir atölyeyi büyük bir fabrikaya çevirdiler.

Sadece bir yıl içinde ticaret dünyasında iyi bir yer edinen Corum  günümüzün en prestijli markalarındandır.

Corum’un logosu kalp seklinde bir anahtardır. Logonun anahtar kismi şirketin başarısını, kalp kısmı ise şık tasarımları ile insanların beğenilerini kazanmalarını simgelemektedir.

Corum , bayanlara yönelik pırlantalı modellerinin yanı sıra, tasarım ve el işçiliğinin ön plana çıktığı modelleri ve uluslararası prestijli yat yarışlarının güçlü imajıyla anılan Admiral s Cup modeli ile de tanınmaktadır.

2005 yılında 50. yılını kutlayan Corum, bünyesine kattığı yeni modelleri ile ilgi çekmektedir.

Corum, soylu ve ince zevklere hitap eden, kararlı bir yaklaşımla klasik görünümlü modellerin çağdaş tasarımlarla birleştirilmesini esas alır.

Bu, beyaz altının varlıklı görüntüsünü pırlantanın ihtişamı ile birleştirir. Corum’un sürekli olarak tasarımlarına eklediği yenilikler ve kullanılan malzemenin kalitesi yaşayan bir efsane olan Corum mücevherli modellerinin son şeklini almasını sağlar.

Bu alışılmadık dokunuş ile karakterize olan ve İsviçre’de titizlikle üretilen Corum, yaratıcı ve yenilikçi geleneği ile sürekli gündemde olmasını sağlamaktadır.

Hayatı anlamlı kılan, bize en güzel ve en anlamlı duyguları yaşatan aşk zamanı sonsuzluğa kadar uzatır.

Zamanın değerini bilenlere ise verebilecek en özel hediye, bilekleri süsleyen tasarımlardır.

Corum tasarımlarının denizcilik sembolleri ile tasarlanmış Admiral’s Cup serisinin en çarpıcı modeli olan Corum Admiral’s cup Challenge 44, 44 mm çapındaki geniş kasası ve teknik üstünlüğü ile modern tasaarımın limitlerini zorluyor.

12 köşeli denizcilik flamalarıyla özenle işlenmiş sportif kasası ile güç ve güvenirliğiyle bilinen COSC sertifikalı düz makinesi tam bir aşk uyumunu simgeliyor.

 

corum saat

 

 

© 2018 saat