Tüm Kategoriler

Cerruti 1881 Saat

Cerruti 1881 Saat
Festina Marka Saat Momentus Saat

 Cerruti 1881, Milan bazlı, yüksek kaliteli moda ürünleri markasıdır. Giorgio Armani’yi eğitmiş olan Nino Cerruti ‘nin kurduğu firma, Londra, Paris, New York gibi moda şehirlerinde mağazalara sahiptir.

Cerruti 1881, ayrıca parfüm, kalem ve saat üretimi de yapmaktadır. Egana Goldpheil Ltd, tarafından Cerruti 1881 adına üretilen kol aksesuarları dünyanın en ünlü tasarımları haline gelmiştir.

Joop, Carrera, Pierre Cardin, Junghans, Esprit ve Puma gibi markaların da modellerini üreten Egana Goldpheil, 14 ülkede ofise ve toplamda 4000’den fazla işçiye sahiptir.

Modern tasarımları ile dikkat çeken Cerruti 1881 tasarımları, özellikle de Rose Gold modelleriyle öne çıkıyor. Swiss kalitesi ile bezenmiş olması ise kuvvetli bir karakter katıyor.

Nino Cerrutti 1950 yılında 20 yaşında yönetimi devraldı. Ve tasarımda yeni bir dönem başlattı. “Hitman” Cerrutti’nin erkekler için yarattığı ilk koleksiyondu. Ve bu koleksiyon tüm dünyadaki stil sahibi erkekler için iyi bir yol gösterici sayıldı.

Cerrutti Hitman ile başlayan önlemez yükseliş parlak ışıklar altındaki hollywood yıldızlarının kullanımı ile show dünyasına taşında.

Dünyaca ünlü İsviçreli saat tasarımcısı Rodolphe Cattin 2004 yılından itibaren, şehirli, çarpıcı ve etkileyici koleksiyonalarını Cerrutti 1881  için tasarlamaya başladı. Ve Cerrutti 1881 koleksiyonları kısa sürede dünyayı feth etti.

Lüks koleksiyonlar değişik yaşam tarzlarına uygun olarak tasarlanırken kullanılan materyeller dikkat çekiyordu. Cerrutti 1881 koleksiyonlarını bu kadar büyüleyici kılan özlellik görkemli bir geçmişi ve şimdiki zamanı heyecanlı gelecek için birleştirmesinden gelmektedir.

Cerrutti 1881 Hitman koleksiyonunun çıkışının 50. yılını kutlamak için yeni ve limitli bir koleksiyon çıkardı. Maskulen, cool ve XXL.

Bu özel koleksiyon için tasarımcılara üretim miktarı dışında hiçbir sınır konulmadı.Her 4 modelden sadece 1881 adet üretildi.

Ve seri numaraları kasa arkasına işlendi. Cerrutti 1881 Commandante sporun gerektirdiği bütün özellikleri taşımaktadır.

Kadranı romen rakkamları ile çok cesurc tasarlanmıştır. Siyah ya da kontrast siyah beyaz modeli ile sertlike ve sofistikeliğin aynı modelde buluşabileceğini kanıtlamıştır.

Cerrutti 1881 Odissea geniş köşeli şekli, yalın kadran tasarımı, güçlü kayışı ve cilalı kasaaı ile klasik elegans ve cool maskuleniteyi birleştiriyor.

Tamamen siyah ya da siyah rose gold kombinasyonlu seçimleri ile Cerrutti tasarımcıları mükemmeliyet için çok güçlü altıncı hisleri olduğunu birkez daha kanıtladı.

cerruti 1881 logo

© 2019 saat