Tüm Kategoriler

Breil Saat

Breil Saat
Hugo Boss Marka Saat Dolce Gabbana Yeni Saat

Breil saatleri 1937’de piyasaya sürülmeye başlamıştır.

İtalyan / İsviçre ortak yapımı olan ürünler , ilk gününden bu yana, modacıların ve moda severlerin gözde markalarındandır.

İtalyan’ın sıcak dizaynları ve İsviçre’nin yüksek teknolojisinin bir araya gelmesinden ortaya çıkan Breil tasarımları, yüksek standartlı aksesuarlardır.

Dünya saat üretimi liderlerinden biri olan Breil ,Breil İtalyan Tasarımları  Amerikan basını tarafından Hollywood Tanrıçası olarak anılan Oscar lı yıldız Charlize Theron ile en yeni katalogunun çekimlerini gerçekleştirmiştir.

Breil Milano nun çarpıcı koleksiyonlarına yeni ve şık alternatifler eklendi: Markanın kimliğini ve doğasını en iyi yansıtan modeller yeniden yorumlanarak Sedef Koleksiyonu’nda sunuluyor.

Sedef Koleksiyonu için seçilen Ergo, Wonder ve Globe modelleri, ne istediğini bilen, dişiliği ve stili seven parıltılı, sofistike kadınlar için yeniden tasarlandı.

Sedef kadran seçimi ile çok yönlülük ve üstünlük tek bir üründe birleştirilirken parlayan Swarovski kristalleri zarif bir şekilde kadrandaki model indekslerinde ışıldıyor.

Farklılığını pembe altın kaplama kullanılan kasada da gösteren tasarımlar, beyaz deri kayışlarını daha da ön plana çıkartıyor.

Sedef Koleksiyonu, tamamıyla beyaz bir görünümde aksesuar kullanmayı tercih edenler için şık ve feminen bir seçim.  

 

breil charlize theron

© 2019 saat