Tüm Kategoriler

Baume ve Mercier Saat

Baume ve Mercier Saat
Longines Yeni Saat Lacoste Marka Saat

Baume Mercier 1830’dan beri saat üretimi yapan bir İsviçre firmasıdır.

William Baume ve Paul Mercier tarafindan kurulan ünlü Baume Mercier 2005 yılında kuruluşunun 175. yılını yeni bir tasarımla kutladı 175 inci yıla özel sadece 175 adet üretilen Classima Executive Retro Kronograf 1948 de tasarlanan Classima Executive serisinin güncel versiyonu olarak  tutkunlarının beğenisine sunuldu.

Geçmişe oranla modellerin kasalarının büyüdüğü günümüzde, Baume Mercier’nin klasikten vazgeçmeyenler için tasarladığı yeni bir serisi var; Diamant.

Adını kurma tepesinin üstündeki pırlantadan alan bu model, bombeli safir camı, camın her iki tarafına işlenmiş pırlantaları ile dikkat çekiyor.

Baume Mercier markası yarattığı tasarımlarla 1900’lü dönemin yaşam tarzını yansıtan öncü bir markadır.

Baume Mercier’in özgün ve ayrıcalıklı yansımasını lüks ve değerli detaylarla tamamlayan saatten öte, bir mücevher kadar şık ve göz alıcı tasarımları bayanların yeni gözdesi olurken; modern, güncel ve bir o kadar da maceraperest erkekler için yaratılan, sportif ve sıradışı modellerle markanın özgün ruhu 3. milenyuma taşınıyor.

İsviçre saaatleri arasında 117 yıllık geçmişini yaratıcılık, kalıcılık ve zevkli tasarımlarla tamamlayan Baume Mercier, değerli taşlarla giydirdiği koleksiyonlarına da yeni modelleri eklemeye devam ediyor.

Markanın zamanlaa gelişen en büyük özelliklerinden biri ise kaadın ve erkek kolekisyonlarına eşit olarak yoğunlaşmasıdır.

Baume Mercier Hampton, Baume Mercier Capeland, Baume Mercier Classima Executives, Baume Mercier Riviera ve Baume Mercier Diamant koleksiyonları ile 2004 yılındaan beri LTI garantisi ve güvencesi ile Türkiyedeki aksesuar severlere ulaşan Baume Mercier, yaratıcı ve kalıcı tasarımlar sunan veteknolojiye öncelik eden ruhunu ürettiği her modelinde ilk günki titizlik ve özenle sunmaya devam ediyor.   

baume et mercier

 

© 2019 saat