Tüm Kategoriler

Adidas Spor Saatleri

Adidas Spor Saatleri
Romanson Saat Mango Marka Saat

    Adidas ürünleri, Adidas Salomon, şirketine bağlı olan Adidas Grubu tarafından üretilmektedir. Şirket ismini , kurucu Adolf Dassler’den almıştır.

   1920’lerde kardeşi, Rudolph Dassler (Puma AG’nin kurucusu) ile Herzogenaurach, Almanya’da ayakabbı üretmeye başlamıştır. 18 Ağustos 1949’da şirketin adını Adidas AG olarak belirleyen firma, sonraki yıllarda modern dizaynların ve fonksiyonların farkında olan kişiler için üretime başlamıştır.

   Normalde spor ürünlerinin dünyaca ünlü markasıdır. Ayrıca ayakkabılarıda oldukça rahattır. Ürünlerinin tümünde birbirine 3 çizgi paralel olarak kullanılır. Futbolcuların en çok tercih ettiği ayakkabı markasıdır.

   Büyük özenle tasarlanıp, üretilen modeller, piyasada en beğenilenler arasında yerini almıştır.

   Yıllık geliri 7,866 milyar Dolar olan şirket, 3,1 milyar Euro’ya, rakibi olan İngiliz firma Reebok’ı satın almıştır.  Adidas spor saatleri, yüksek teknolojili ürünlerdir. Kronometre, dijital ekran,alarm ve benzeri birçok özelliği bulunduran ürünler ile Adidas, dünyada önemli bir yer tutuyor.

    Kullanımı kolay ve görüntüsü şık olan ürünler, her kesimden kullanıcıya hitab ediyor. Özellikle spor modelleriyle gençlerin ilgisini çeken Adidas , 2008’de de popülaritesinin doruğunda.

Adidas Logo

© 2018 saat